Перейти до вмісту

Мої досягнення

БУТУРЛИМ ТЕТЯНА ІВАНІВНА

Директорка авторського освітнього центру «Школа успіху», канд. пед. наук, спеціаліст вищої категорії, старший учитель, учитель-інноватор, півфіналістка Національної освітньої премії «Global Teacher Prize Ukraine» (2017-2018 рр.), засновниця «Клубу щасливих освітян», член освітнього осередку «PedHub», співзасновниця ГО «ІНІЦІАТИВА В ДІЇ», авторка 18 посібників, 140 статей, співаторка 6 праць,         37 майстер-класів, тренінгів і семінарів, 60 онлайн-курсів, 32 вебінарів, авторка та координаторка проєктів «Літня школа для освітян України», “Створення колективного посібника в онлйн-просторі” (“Знай українську!”, “Пізнай мистецтво художнього слова”), організаторка заходів для освітян

Пишаюся тим, що я – Учитель! Своє серце та свою енергію віддаю дітям! Не шкодую на роботу ні сил, ні здоров’я, адже це та діяльність, яка приносить мені задоволення. Я вчитель-інноватор, підприємець, організатор освітніх заходів, науковець тощо. Моя мета як педагога – трансформувати сучасну систему освіти, зробити її більш якісною й доступною; навчити учнів цікавих прийомів сприймання, розуміння, запам’ятовування, узагальнення та відтворення вивченого матеріалу. Намагаюся реформувати методику навчання та виховання сучасної молоді, підштовхую до цього багатьох, надихаю, окрилюю. Саме про це розповіла в реаліті-шоу від “Global Teacher Prize Ukraine” та “Освіторії” (22.04.2021 р.). Отож список моїх найбільших досягнень:

1. Була завжди відмінницею, активісткою, спортсменкоюу центрі уваги. Маю професію не лише філолога, а й практичного психолога, що дуже мені допомагає в житті та професійній діяльності.

2. Захистила канд. дисертацію, працюючи в Ніжинському обласному педагогічному ліцеї на 1,5 ставки та маючи першокласника.

3. Три роки тому створила авторський світній центр «Школа успіху», отримавши грант та вклавши власні кошти. Для учнів й учителів Ніжина та всієї України пропоную такі види послуг: підготовка учнів 5-11 класів до ЗНО з української мови та літератури у формі групових та індивідуальних занять, психологічні консультації (онлайн, офлайн), написання посібників, розробка авторської наочності до занять, вебінари, онлайн-курси для освітян, майстер-класи для батьків та вчителів щодо формування психологічної готовності дітей до іспиту, научіння ефективних прийомів розуміння, запам’ятовування, узагальнення матеріалу, налагодження конструктивних міжособистісних взаємин тощо.  Також освітній центр для своїх учасників організовує безкоштовні щотижневі психолого-педагогічні мінітренінги, організовує онлайн-івенти для вчителів усієї України. Відеоролики про “Школу успіху”: https://successnizhin.blogspot.com/2021/06/2021.html

4. Увійшла в ТОП-50 найкращих учителів України (Національна освітня премія «Global Teacher Prize Ukraine – 2018»), до вісімки найкращих учителів української літератури (Національна освітня премія «Global Teacher Prize Ukraine – 2017») (http://officiel-online.com/news?id=8707).

5. Мене знають і поважають на Чернігівщині, упізнають на всеукраїнських заходах. Пишаюся, що маю багато віртуальних та реальних  друзів зі всієї України завдяки ФБ та цікавим проєктам («Молодь дебатує», «БомбеЗНО», «Global Teacher Prize Ukraine», «Учитель року», «На урок»).

6. Авторка та координаторка всеукраїнських проєктів: «Літня школа для освітян України» (2019), «Українська та світова література в сучасному контексті» (2012-2015), співорганізаторка Серпневої (не)конференції ECamp Nizhyn (2018), (не)уроку «Ранковий кави аромат» (2019).

7. В онлайн-середовищі реалізувала проєкти: «Створення колективного посібника в онлайн-просторі» (2021); «Інноваційний Олімп освітян України» (2018-2020), “Онлайн-батл-дипломатія: крок до взаєморозуміння” (відбудеться 27 серпня 2021 р.).

8. Координаторка Міжрегіонального етапу німецько-українського конкурсу «Молодь дебатує» (2018 р.).

9. Я засновниця «Клубу щасливих освітян»; член освітнього осередку «PedHub»; співзасновниця ГО «Ініціатива в дії»; адміністраторка ФБ-груп «Цікавинки на урок» та «Підготовка до ЗНО з української мови та літератури».

10. Успішно завершила 28 курсів офлайн та онлайн, узяла участь у 70 конференціях та 18 (не)конференціях, 92 вебінарах, 7 фестивалях, марафонах, 21 тренінгу, 5 проєктах.

11. Сертифікована тренерка «Jugend debattiert», «Спікер вебінарів».

13. Співавторка, редакторка, дизайнерка навчальних посібників: «Знай українську! (сучасний підхід у підготовці до ЗНО)», «Пізнай мистецтво художнього слова (сучасний підхід у підготовці до ЗНО)», «Формування позитивного мислення старшокласників у процесі вивчення сучасної української літератури (теоретичний аспект проблеми, програма, орієнтовне календарно-тематичне планування, розгорнуті конспекти занять)», «Практикум із самовиховання», «Сімейно орієнтований підхід та інтегровані соціальні служби як складові системи гейткіпінгу».

14. Авторка посібників: «Підготовка до ЗНО (українська література) (9 клас)», «Підготовка до ЗНО (українська література) (10 клас)», «Підготовка до ЗНО (українська література) (11 клас)», «Ґендерне позиціонування в українській літературі 70-90 років ХІХ ст. (на матеріалах творчості І. Нечуя-Левицького та Панаса Мирного)» (2 вид.),  «Ґендерна теорія в таблицях і схемах», «Застосування ґендерного підходу  в процесі вивчення  української літератури», «Шлях до самоактуалізації. Ч. 1»,  «Шлях до самоактуалізації. Ч. 2»,  «Підготовка учнів до ЗНО (узагальнення вивченого матеріалу з української літератури: інтерактивні вправи)», «Читацький щоденник з української літератури» (9 клас), «Читацький щоденник з української літератури» (10 клас), «Читацький щоденник з української літератури» (11 клас), «Експрес-завдання з української літератури», «Експрес-тести з української мови», «Флешкартки з української літератури», «Флешкартки з української мови», «Інноваційний Олімп освітян України (2018, 2019, 2020).

15. Авторка 140 статей у фахових виданнях та збірниках конференцій публікацій, 60 онлайн-курсів, 20 майстер-класів, 26 вебінарів,  8 семінарів, 8 тренінгів, 29 уроків для вчителів України; призер 39 освітянських всеукраїнських та обласних конкурсів; організаторка заходів для освітян.

16. Зареєстрована на Edway як суб’єктом підвищення кваліфікації (сторінка https://edway.in.ua/uk/spk/74/detail/, зареєстровано 10 активностей для вчителів).

17. Брала участь у проєкті «БомбеЗНО», координувала організаційні моменти в Кам’янській ЗОШ І-ІІІ ступенів (Кам’янська ЗОШ, 2019 р.).

18. Разом з іншими колегами розробляла Концепцію комплексної програми парламентської просвіти (Київ, 2019 р.)

19. Спікерка 71 конференції, 6 регіональних (не)конференцій (Київ, Ніжин, Суми, Чернігів, Конотоп (2018-2019), V Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» (2014), VІІІ Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій (2018), «Web-STEM-школа» (2018) https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=8RbrNwf6iPg, онлайн-марафону «Сучасні стратегії формувального оцінювання» (Ромни, 2021), ZOOM-зустрічі від ГО «Три парасолі» «Бренд школи. Персональний бренд» (2020) https://successnizhin.blogspot.com/2020/11/zoom.html , МО викладачів філологічних дисциплін ВСП ПФК НУК імені адмірала Макарова Костюкова (Первомайськ, 2021), «Всеосвіта» (2019, https://vseosvita.ua/webinar/osoblivosti-vikoristanna-fles-kartok-u-procesi-vivcenna-ukrainskoi-movi-ta-literaturi-59.html?fbclid=IwAR30qgzNGpqypBamofeemnEjxpTPhnF2Fmf3ziRmyQfjKzk9-mw6K7nFwDw ), на практичному інтенсиві освітнього проекту «На урок» (Харків, 2019 р.) https://www.youtube.com/watch?v=Ay4dyBDvG_c 

20. Тренерка воркшопу для освітян Ніжина (Ніжин, 2021), Серпневого семінару для вчителів Чернігівської області (Бреч, 2019).

21.  Маю більше 100 нагород (2 з яких від МОН) https://successnizhin.blogspot.com/p/blog-page_25.html 

22. Учасниця всеукраїнських та міжнародних проєктів:  «Молодь дебатує» (2018-2019), «БомбеЗНО» (2019), «Герої малого бізнесу» (2021), «Мій освітній стартап» (2021); «Найбільший урок у світі» (2018-2019), «Усесвітній день гідності в Україні».

23. Член журі німецько-українського проєкту «Молодь дебатує» (2018), міських конкурсів з української мови (2005-2019), член конкурсної комісії виборів керівників закладів середньої освіти (2021).

24. Підготувала 15 призерів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, 22 призерів Всеукраїнської шкільної дистанційної олімпіади з української мови «Всеосвіта», 14 – Всеукраїнської Інтернет-олімпіади з української мови та літератури «На урок», 10 призерів Всеукраїнських олімпіад з української мови та літератури, психології та педагогіки, 10 призерів всеукраїнських, обласних конкурсів.

25. Підготувала 115 учнів до участі в конференціях (https://tatianasiltsc.blogspot.com/p/blog-page_93.html ), 118 – у написанні наукових статей, 9 – практикумів (https://tatianasiltsc.blogspot.com/p/blog-page_91.html ).

26. Підготувала 50 учнів, які на ЗНО з української мови та літератури набрали 180-200 балів.

27.  Вивчала систему освіти Польщі, Німеччини, Чехії, Австрії.

28. Спробувала себе в ролі директора інституту.

30. Устигаю всім відповісти, поставити лайки, переглянути події дня, перевірити пошту, відповісти на 100 дзвінків за день, перенести уроки в «Школі успіху», якщо раптом хтось не зможе прийти, провести 4 пари в ліцеї до обіду та 5 уроків у «Школі успіху» після обіду, провести майстер-клас чи тренінг, засідання «Клубу щасливих освітян», продати через інтернет свою продукцію, не встигаю по-людськи поїсти, поспать, відпочить, але все ж знаходжу для цього окремі дні.

31. На базі свого освітнього центру створила «Клуб щасливих освітян», на засіданнях якого ми спілкувалися в інтерактивній формі, за чашкою кави, на різні теми: «Як полюбити себе?», «Зміни № 1: рух – це життя», «Зміни № 2: бути красивою – це мистецтво», «Зміни  №3: «Будуємо мости» з друзями», «Арттерапія як засіб віднайдення внутрішньої та зовнішньої гармонії», «Визначення пріоритетів у житті сучасного педагога». Мета клубу: допомогти освітянам забути про проблеми, оволодіти мистецтвом щастя, пізнати й полюбити себе, навчити активно й цікаво відпочивати. Одна колега при кожній зустрічі мені дякує, тому що недільні посиденьки повернули її до життя: до цього вона була в глибокій депресії, самотня, покинута, нещасна. Після 2 зустрічей у «Клубі щасливих освітян» нарешті відчула себе Жінкою, Особистістю. І вже на 3 посиденьках я її не впізнала: новий одяг, макіяж, нова зачіска, посмішка на обличчі – людина випромінювала щастя. Також я створювала цей клуб не лише для освітян, а й для себе, бо теж маю велику потребу у відпочинку, тому що роботі педагогічній немає кінця-краю. Мені теж допомогли ці зустрічі: знайшла нових друзів, пізнала інші грані свого  «Я», переосмислила свої цінності.

32. Як підприємець здійснюю благодійну діяльність для проведення освітніх заходів: «Молодь дебатує», EdCamp-Ніжин, «Літня школа для освітян України».

33. Підвищую професійну кваліфікацію освітян шляхом проведення авторських вебінарів, онлайн-курсів, реалізації власних онлайн-проєктів. Своєю невтомною працею довела, що створений мною освітній центр “Школа успіху” – це бренд, знак якості. Саме таку мрію – створити й популяризувати ОЦ “Школа успіху” я загадала на EdCamp у Харкові. Мрії здійснюються!

 

РЕЗУЛЬТАТИ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ  ТЕТЯНИ БУТУРЛИМ  (2005-2021 рр.)

 2007 р.

 1. «ІV українсько-канадський конкурс інноваційних проектів у галузі освіти імені Ореста Цапа» (диплом І ступеня, Чернігів, 2007 р.).

2008 р.

 1. «ХІІ обласна педагогічна ярмарка» (диплом ІІІ ступеня, Чернігів, 2008 р.).

2009 р.

 1. Всеукраїнський конкурс «Головні проблеми державно-правового захисту жінок в Україні «Гендерні студії» (диплом ІІ ступеня, Суми, 2009 р.).

2010 р.

 1. «Новий старт. Стратегія – 2050 для України» (диплом І ступеня І етапу, диплом учасника ІІ етапу, Київ, 2010 р.).
 2. VI Всеукраїнський конкурс «Вчитель-новатор» (Київ, 2010 р.).
 3. «Портфоліо рідної школи» (Київ, 2010 р.).
 4. Усеукраїнський конкурс на кращу розробку уроку за творчістю П.Тичини (диплом І  ступеня І етапу, диплом ІІ ступеня ІІ етапу, Чернігів, 2010 р.).

2011 р.

 1. Диплом ІІІ ступеня Чернігівської обласної державної адміністрації Управління освіти і науки, «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі» (2011).
 2. Диплом лауреата ЄС, ПРООН, Програма розвитку ООН, Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні, «Конкурс на кращий урок з питань подолання насильства в сім’ї» (лауреат, Київ, 2011 р.).
 3. Грамота видавництва «Шкільний світ», Усеукраїнський конкурс редакції газети  «Пізнаємо і творимо себе» (2011).
 4. Усеукраїнський конкурс «Дитина читає – Україна процвітає» (Київ, 2011 р.).
 5. Усеукраїнський конкурс «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі» (диплом ІІІ ступеня, Чернігів, 2011 р.).

2012 р.

 1. Грамота Управління освіти Ніжинської міської ради, диплом І ступеня І етапу, «Учитель року – 2012» (2011-2012 рр.).
 2. Диплом ІІІ ступеня Чернігівської обласної державної адміністрації Управління освіти і науки, «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі» (2012).
 3. Грамота Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради за організацію та проведення І Всеукраїнської науково-практичної конференції для учнів 9-11 класів і вчителів «Українська та світова література в сучасному контексті» (2012).
 4. Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти ‒ 2012»  (співавтор творчої роботи) (диплом колективу  ліцею за активну роботу з модернізації системи освіти, Київ, 2013 р.).

2013 р.

 1. Почесна грамота Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації (2013).
 2. Грамота Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради за організацію та проведення ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції для учнів 9-11 класів і вчителів «Українська та світова література в сучасному контексті» (2013).
 3. Грамота Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради за підготовку призерів ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, педагогіки і психології (2013).
 4. Грамота Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради за підготовку призера ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (2013).
 5. Диплом Інституту розвитку шкільної освіти за участь у Позапрограмній всеукраїнській предметній олімпіаді «Олімпус. Осіння сесія» (2013).
 6. Подяка Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради за підготовку творчої роботи на Міжнародну виставку «Сучасні заклади освіти – 2013» (2013).
 7. Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти ‒ 2013»  (співавтор творчої роботи) (диплом колективу  ліцею за вагомий внесок у розвиток національної освіти, Київ, 2013 р.).
 8. Грамота Видавництва «Шкільний світ», ХІІ Всеукраїнський огляд-конкурс «Панорама творчих уроків – 2013» (2013).
 9. V Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» (номінація «Випереджаюча освіта для сталого розвитку як інноваційна форма організації освітнього простору») (співавтор творчої роботи) (диплом лауреата ІІ ступеня колективу  ліцею,  Київ, 2013 р.).
 10. ІХ Всеукраїнський конкурс «Вчитель-новатор» (Київ, 2013 р.).
 11. Конкурс уроків-презентацій на сайті журналу «Дніпро» (Київ, 2013 р.).

2014 р.

 1. Грамота Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради за організацію та проведення ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції для учнів 9-11 класів і вчителів «Українська та світова література в сучасному контексті» (2014).
 2. Подяка Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради за підготовку призера ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки і психології (2014).
 3. Диплом І ступеня Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради, конкурс «Кращий знавець української та світової літератури», «Краща наукова стаття» (2014).
 4. Подяка Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради за підготовку творчої роботи на Міжнародну виставку «Сучасні заклади освіти – 2014» (2014).
 5. Сертифікат доповідача круглого столу «Шляхи удосконалення професійної компетентності учителя в умовах модернізації освіти в Україні», Національна академія педагогічних наук України, П’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти в Україні» (2014).
 6. Грамота Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації за активну роботу з учнівською молоддю та підготовку конкурсної роботи «Безсмертний, як саме життя» (до 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка) (2014).
 7. V Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2014» (співавторка творчої роботи) (золота медаль, диплом колективу закладу за презентацію досягнень в інноваційній модернізації національної освіти, Київ, 2014 р.).
 8. VІ Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій (Черкаси, 2014 р.).

2015 р.

 1. Подяка Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради за підготовку конкурсної роботи на VІ Міжнародну виставку «Сучасні заклади освіти – 2015» (2015).
 2. VІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015» (співавтор творчої роботи) (срібна медаль, диплом колективу закладу за презентацію досягнень в інноваційній, Київ, 2015 р.).
 3. Подяка Київської гімназії східних мов №1 за вагомий внесок розвиток творчої співпраці з розвитку обдарованої та талановитої учнівської молоді (2015).
 4. Подяка Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради за підготовку призерів ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури та  ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України (2015).
 5. Подяка Міністерства освіти і науки України за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління (2015).
 6. Усеукраїнський конкурс «Творчий учитель – обдарований учень» (Київ, 2015 р.).
 7. VІІ Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» (співавтор творчої роботи) (Київ, 2015 р., золота медаль).

2016 р.

 1. Подяка Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради за підготовку призерів ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України (2016).
 2. VІІІ Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій  (Черкаси, 2016 р., диплом І ступеня).
 3. Диплом, Усеукраїнський конкурс навчально-методичних розробок із прав людини (Усеукраїнська освітня програма «Розуміємо права людини») (Київ, 2016).
 4. Подяка за підготовку учасників Всеукраїнського конкурсу «Права людини крізь призму сучасності» (Всеукраїнська освітня програма «Розуміємо права людини») (Київ, 2016).
 5. ІІ фестиваль скрайбінг-роликів «Покоління мобільного інтернету» (керівниця творчої роботи) (Запоріжжя, 2016 р.).
 6. Запорізький фестиваль-огляд освітніх веб-ресурсів «Навчаємо української» (номінація «Веб-майданчик вчителя середніх та старших класівяк середовище навчання української мови школярів середніх та старших класів») (Запоріжжя, 2016 р., 4 рейтингова  позиція).
 7. VІІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2016» (співавтор творчої роботи) (Київ, 2016 р., срібна медаль).
 8. Усеукраїнський конкурс навчально-методичних розробок із прав людини («Насильно колодязь копать –  води не пить» (виховний захід із правознавства та української літератури для учнів 11 класу) (Київ, 2016 р., диплом).

2017 р.

 1. Сертифікат учасниці Національної освітньої премії «Global Teacher Prize Ukraine – 2017» (Київ, 2017 р., сертифікат учасника, увійшла до вісімки найкращих учителів української літератури).
 2. Диплом призера ХІІ Міжнародного українсько-канадського конкурсу проєктів (Чернігів, 2017 р.).
 3. Диплом призера ІХ Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій (Черкаси, 2017).
 4. Подяка Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради за підготовку призера ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, творчої роботи на Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» (2017).
 5. Сертифікат учасниці Х Всеукраїнського Інтернет-марафону «Інноваційні технології та методики освіти» (Київ, 2017 р.).
 6. Сертифікат учасниці ХІІ Всеукраїнських педагогічних читань «Сім’я – лоно культури людства» (Київ, Видавнича група «Основа», 14.11.2017 р., 10 год).
 7. Сертифікат про успішне завершення курсу на сайті «Prometheus» «Критичне мислення для освітян» (Київ, Prometheus,2017, 30 год).
 8. Сертифікат учасниці Всеукраїнського Інтернет-марафона «Досвід успішних реформ естонської й фінської освіти для Украни. Європейський контекст» (Київ, 2017).
 9. Сертифікат учасниці вебінару «Компетентні й мотивовані викладачі й директори шкіл» Всеукраїнського Інтернет-марафона «Досвід успішних реформ естонської й фінської освіти для Украни. Європейський контекст» (Київ, 2017).
 10. Диплом про успішне завершення курсу «Англійської мови рівня А1-А2» (на сайті www.lingva.ua) (Київ, Асоціація інноваційної та цифрової освіти, 2017 р.).
 11. Сертифікат переможця Всеукраїнського конкурсу журналу «Українська мова і література в школах України» (номінація «Позакласне читання») (2017).
 12. VІІІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2017» (співавторка творчої роботи)  (Київ, 2017 р., срібна медаль).
 13. Усеукраїнський конкурс журналу «Українська мова і література в школах України» (номінація «Позакласне читання») (2017).

2018 р.

 1. Сертифікат півфіналістки Національної освітньої премії «Global Teacher Prize Ukraine – 2018» https://osvitoria.media/experience/global-teacher-prize-ukraine-nazvaly-imena-top-50-najkrashhyh-vchyteliv-ukrayiny/ (Київ, 2018).
 2. Подяка за неоціненний експертний внесок в організацію регіональної (не)конференції для шкільних педагогів афілійований міні-EdCamp CHERNIHIV «Учительcтво й учнівство – мистецтво бути разом. Forfuture!» (Чернігів, 2018 р., міні-EdCamp CHERNIHIV, 8 год).
 3. Подяка за неоціненний експертний внесок в організацію регіональної (не)конференції для шкільних педагогів афілійований міні-EdCamp KONOTOP «Школа успіху: від натхнення до лідерства» (Конотоп, міні-EdCamp KONOTOP, 28.04.2018 р., 8 год).
 4. Подяка за активну участь в організації І Всеукраїнської Інтернет-олімпіади «На урок» з української мови та літератури» (Київ, 2018 р.).
 5. Подяка за активну участь у роботі проекту для вчителів «Всеосвіта» (українська мова) (Київ, 2018 р.).
 6. Подяка за активну допомогу вчителю при проведенні олімпіади «Всеосвіта Весна – 2018» від проекту «Всеосвіта» (Київ, 2018 р.).
 7. Диплом лауреатки VI Всеукраїнського конкурсу «Творчий учитель – обдарований учень» (номінація «Організація навчально-виховного процесу») («Модель старшої української школи (за Законом України «Про освіту» 2017 р.») (Київ, 2018 р.).
 8. Диплом лауреатки VI Всеукраїнського конкурсу «Творчий учитель – обдарований учень» (номінація «Організація навчально-виховного процесу») («Літературна відеохвилинка як жанр сучасного відеомистецтва») (Київ, 2018 р.).
 9. Подяка за поповнення бібліотеки проекту «На урок» аторськими розробками (серпень 2018 р.).
 10. Грамота за активне поширення власного педагогічного досвіду серед спільноти освітян України («На урок», серпень 2018 р.).
 11. Диплом про участь у конкурсі навчальних розробок  від освітнього проекту «На урок» (серпень 2018 р.).
 12. Подяка за проведення майстер-класу «Мистецтво відпочинку проактивного вчительства» для учасників Mini-EdCamp Kiev  «Ідеальна школа: параметри вимір» (Київ, 1 листопада 2018 року).
 13. Подяка за проведення майстер-класу «Використання метафоричних карток у навчально-виховному процесі як засіб формування успішної особистості учня» для учасників Mini-EdCamp Суми (Суми, 15 грудня 2018 р.).
 14. Отримання Свідоцтва про державну реєстрацію друкованого ЗМІ «Інноваційний Олімп освітян України» (серія 4 Г, No 655-304 Р, 19.12.2018 р.).
 15. Сертифікат за організацію та проведення Всесвітнього Дня Гідності (21 листопада – 9 грудня 2018 р.).Сертифікат про участь у майстер-класі Дистанційної Академії ВГ «Основа» «Сервіси для створення ментальних карт» (Київ, 2018).
 16. Сертифікат про участь у майстер-класі Дистанційної Академії ВГ «Основа «ВідеопрезентаціїMoovly» (Київ, 2018 р.).
 17. Сертифікат про участь у майстер-класі Дистанційної Академії ВГ «Основа» «Сервіси для створення навчальних коміксів» (Київ, 2018).
 18. Сертифікат учасниці вебінару «Minecraft як засіб підготовки до ЗНО» (на порталі etutorium.com, Київ, 2018 р., 2 год).
 19. Сертифікат учасниці вебінару «Інтерактивні технології в освіті: залучаємо учнів у процес навчання за допомогою Інтернет-сервісів» (освітній проєкт «На урок»,  Київ, 2018, 2 год).
 20. Сертифікат про успішне завершення курсу на сайті «Prometheus» «Візуалізація даних» (Київ, 2018).
 21. Сертифікат про успішне завершення курсу на сайті «Prometheus» «Як створити масовий відкритий онлайн-курс» (Київ, 2018).
 22. Сертифікат про публікацію на сайті naurok.com.ua  статті «Проблема далістичного світосприйняття головного героя новели Миколи Хвильового «Я (Романтика)» (https://naurok.com.ua/publ/1810)  (освітній проєкт «На урок»,  Київ, 2018).
 23. Сертифікат учасниці афілійованої (не)конференції міні-EdCamp «Учительcтво й учнівство – мистецтво бути разом. Forfuture!» (Чернігів, 2018 р.).
 24. Сертифікат учасниці афілійованої (не)конференції міні-EdCamp NIZHYN «Вчительство у реаліях Нової Української Школи: професійне перезавантаження» (Ніжин, міні-EdCamp NIZHYN, 2018 р., 8 год).
 25. Сертифікат про партнерську та експертну участь у серпневій (не)конференції для шкільних педагогів у форматі EdCamp «Навчання у форматі онлайн: організація, методика, практика» (Ніжин, 05.08.2018).
 26. Сертифікат про участь у вебінарі «Хмарні технології на уроках української мови та літератури: плюси і мінуси»  (Київ, 2018 р.).
 27. Сертифікат про успішне проходження тренінгу в рамках проекту Міжнародної організації з міграції «Зміцнення самозабезпечення внутрішньо переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні» (Програма надзвичайних ситуацій та стабілізації Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні, Німецький Банк Розвитку, Чернігів, 2018).
 28. Сертифікат про участь у тренінгу Юрія Гайдученка «Інноваційні освітні інструменти сучасного вчителя» (Ніжин, Юрій Гайдученко, 2018, 8 год).
 29. Сертифікат про завершення курсу «GoPollock на сучасному уроці» (Ніжин, 2018).
 30. Свідоцтво про підготовку 14 переможців І Всеукраїнської Інтернет-олімпіади «На урок» з української мови та літератури» (Київ, 2018 р.).
 31. Свідоцтво про підготовку учнів до І Всеукраїнської Інтернет-олімпіади «На урок» з української мови та лтератури» (Київ, 2018 р.).
 32. Свідоцтво про підготовку до участі в міжнародній олімпіаді проекту «Всеосвіта Весна – 2018» (українська мова) (Київ, 2018 р.).
 33. Диплом про участь в очному освітньому заході, організованому Центром нової освіти І. Іванова (Ніжин, 2018).
 34. Сертифікат про завершення курсів: «Формуюче оцінювання», «Змішане навчання», «Використання планшетів і смартфонів у навчанні» (Київ – Ніжин, Центр нової освіти Івана Іванова, 2018, 18 год).
 35. Сертифікат за участь у ІІ етапі проекту «Найбільший у світі урок» та підтримку Глобальних цілей сталого розвитку» (Київ – Ніжин, 2018).
 36. Сертифікат за участь у Четвертій національній (не)конференції для шкільних педагогів EdCamp Ukraine 2018 («Нова українська школа», «Співучителювання та оцінювання», «Інклюзія і недискримінація освіти») (Харків, ГО «EdCamp Ukraine», 2-3 липня 2018 р., 24 год).
 37. 10 сертифікатів за публікацію матеріалів на сайті «На урок» (серпень 2018 р.).
 38. Сертифікат про успішне проходження 5-денного онлайн-навчання  від  освітньої компанії «ZNO.UA» «TeachOn (online)» (ZNO.UA, Київ – Ніжин, 6-11 серпня 2018 р., 25 год).
 39. Сертифікат про участь у тренінгу для тренерів «Застосування дебатної методики «Jugenddebattiert» в рамках німецько-українського проекту «Молодь дебатує» (Зоннеберг-Чернігів, липень, 11-13 серпня 2018 р.,            20 год).
 40. Сертифікат про участь у  Mini-EdCampKiev  «Ідеальна школа: параметри вимір» (Київ, 1 листопада 2018 р.).
 41. Сертифікат про участь у  Серпневій (не)конференції Konotop (Конотоп, вересень 2018 р.).
 42. Сертифікат про участь в «Освітньому фесті прав людини – 2018» (Количівка, 28 липня 2018 р., «Освітній дім прав людини – Чернігів»).
 43. Сертифікат про участь у  Серпневій (не)конференції Nizhyn (Ніжин, вересень 2018 р.).
 44. Сертифікат про успішне проходження онлайн-курсів Івана Іванова «Як навчати з доповненою реальністю», «Орієнтуватися в освітніх трендах» («Уміти», липень 2018 р.).
 45. Сертифікат про участь у  (не)конференції «Академія ігрових технологій» (Київ, Київський університет імені Бориса Грінченка, 27 жовтня 2018 р.). 
 46. Сертифікат про участь у вебінарі «Minecraft як засіб підготовки до ЗНО» (Київ, журнал «Зарубiжна лiтература в школах України», 28 лютого 2018  р.).
 47. Сертифікат спікерки зимової сесії «Web-STEM-школи- 2018» (22.01.2018-28.01.2018).
 48. Сертифікат про завершення курсу зимової сесії «Web-STEM-школи- 2018» (Видавничий дім «Освіта», 22.01.2018-28.01.2018, 15 год).
 49. Українська премія «Для жінок у науці – 2018» (Програма L’ORÉAL-ЮНЕСКО) (червень-вересень 2018 р., учасниця).
 50. Національна освітня премія «Global Teacher Prize Ukraine – 2018» (Київ, 2018 р., сертифікат півфіналістки, увійшла в ТОП-50 найкращих учителів ).
 51. Усеукраїнський конкурс «Учитель року – 2018» (Чернігів, 2017-2018 н.р.).
 52. ХІІ Міжнародний українсько-канадський конкурс проєктів (Чернігів, 2017 р., диплом переможця).
 53. VІ Усеукраїнський конкурс «Творчий вчитель – обдарований учень» (Київ, 2018 р.).
 54. ІХ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» (співавтор творчої роботи) (Київ, 2018 р., золота медаль).

2019 р.

 1. Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» (співавторка творчої роботи) (диплом, золота медаль) (Київ, 2019 р.).
 2. Сертифікат про участь в освітній подорожі до Олькуша (Польща, Олькуш, 7-12 травня 2019 р., 30 годин).
 3. Сертифікат про участь у тренінгу для вчителів, спрямований на підготовку учнів до ЗНО (проєкт «БомбеЗНО» від ГО «Глобал Офіс», ГС «Освіторія», за підтримки МОН України та Фінської підтримки реформи української школи) (березень, 2019 р., 20 год).
 4. Сертифікат про участь у тренінгу «(Не)страшно про інтеграцію» (Новопечерська школа, Ольга Пітюр та Анастасія Євдокимова, грант надано від ГО «Освіторія»)  (20 квітня 2019 р., ГС «Освіторія», 8 год). 
 5. Сертифікат підвищення кваліфікації «Використання хмарних сервісів Microsoftу навчальному процесі» (29-30 серпня 2019 р.).
 6. Сертифікат про участь у ІІ Інноваційному Освітньому Форумі (Чернігів, 16 вересня 2019 р.).
 7. Сертифікат про участь у тренінгу «Покрокова інструкція з формувального оцінювання» (Київ, Новопечерська школа, ГС «Освіторія», 21 вересня 2019 р., 8 год).
 8. Сертифікат про участь у вебінарі «Гра тіней доби Античності на уроці ЗЛ або як не втратити читача» (Київ, журнал «Зарубiжна лiтература в школах України», 20 вересня 2019 р., 3 год).
 9. Сертифікат про участь у вебінарі «Формування читацьких інтересів за допомогою хмарних технологій» (Київ, журнал «Зарубiжна лiтература в школах України», 17 жовтня 2019 р., 2 год).
 10. Сертифікат про успішне завершення курсу «Особливості застосування Classtime в освітній діяльності» (25 жовтня 2019 р.).
 11. Сертифікат про участь у вебінарі «Нове в програмі української літератури» (Київ, журнал «Зарубiжна лiтература в школах України», 25 жовтня 2019  р., 2 год).
 12. Сертифікат тренера про проведення майстер-класу «Інтегрована підготовка старшокласників до ЗНО з української мови та літератури (література, музика, живопис, архітектура, скульптура, кіно)» (Київ, Академія ігрових технологій, 26 жовтня 2019 р., 30 год)
 13. Сертифікат про участь у вебінарі «Практичний кейс: використання на уроках української літератури інтермедіальної компаративістики – різноаспектне мистецьке поєднання в одному творі» (Київ, журнал «Зарубiжна лiтература в школах України», 6 листопада 2019 р., 2 год).
 14. Сертифікат тренера про проведення майстер-класу «Особливості використання навчальних та розвивальних флешкарток у роботі з учнями» (Київ, Академія інноваційного розвитку освіти, 30 листопада 2019 р., 6 год).
 15. Сертифікат № 179/7-к учасниці Всеукраїнського фестивалю «Щасливий бути вчителем» (Київ, ТОВ «Асоціація коучів і фасилітаторів освіти», 07 грудня 2019 р., 9 год).
 16. Сертифікат про проходження навчального стажування в Празі «Інновації в освітньому процесі: методи, підходи, технології» (Прага, Університет еконономіки, 18 листопада – 18 грудня 2019 р., 180 год).
 17. Сертифікат про участь у Всесвітньому Дні Гідності (Ed Camp Ukraine, 21 листопада – 9 грудня 2019 р.).
 18. Сертифікат про завершення курсу «Створення власного дистанційного курсу» («Віртуальна школа ІКТ», 18.07.2019, 30 год).
 19. Сертифікат учасниці Національної освітньої премії «Global Teacher Prize Ukraine – 2019».
 20. Подяка Міністерства освіти і науки України за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління (Київ, МОН, 2019 р.)
 21. Диплом за організацію позапрограмної всеукраїнської предметної олімпіади «Олімпус. Осіння сесія» (2019).
 22. Подяка за підготовку учасників Міжрегіонального турніру німецько-українського проекту «Молодь дебатує» (м. Ніжин, 17 лютого 2019 р.).
 23. Подяка за проведення майстер-класу в режимі онлайн «Технологія створення навчальних відеороликів» на практичному інтенсиві освітнього проєкту «На урок» (Харків, березень 2019 р.)
 24. Подяка за проведення майстер-класу «Формування психологічної готовності старшокласників до ЗНО на уроках української літеартури» для учасників (не)конференції міні-EdCamp «Новий формат освіти: мистецтво вчити та вчитися» (Ніжин, 18 травня 2019 р.).
 25. Подяка за активну участь у роботі проєкту для вчителів «Всеосвіта» (українська мова) (Київ, 2019 р.).
 26. Подяка за активну допомогу вчителю при проведенні олімпіади «Всеосвіта» (українська мова) (Київ, 2019 р.).
 27. Подяка Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради за підготовку призера ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури та підготовку 2 призерів ІІ етапу, учасників ІІІ етапу МАН (Ніжин, 2019).
 28. Подяка за організацію «Літньої школи для освітян України» (2-4 серпня 2019 р.).
 29. Подяка за проведення тренінгу на «Літній школі для освітян України» (2-4 серпня 2019 р.).
 30. Подяка за проведення майстер-класу на Освітньому фестивалі в Бречі (серпень 2019 р.).
 31.  Подяка за міжнародну ініціативу освітнього центру «Школа успіху» у проведенні Всесвітнього Дня Гідності (Ed Camp Ukraine, 21 листопада – 9 грудня 2019 р.).

2020 р.

 1. Сертифікат про проходження онлайн-курсу «Бери й роби» (ГС «Освіторія», 19 січня 2020 р., 20 год).
 2. Сертифікат про проходження онлайн-курсу «З місця в кар’єру» (Фонд Олени Пінчук та студія онлайн-освіти EdEra, 17 січня 2020 р., 5 год).
 3. Сертифікат про проходження онлайн-курсу «Мистецтво викладання» (№99119790, Освітній хаб м. Києва, 2 січня 2020 р., 4 год).
 4. Сертифікат про проходження онлайн-курсу «Управління людьми і проектами» (№30185372, Освітній хаб м. Києва, 2 січня 2020 р., 18 год).
 5. Сертифікат про проходження онлайн-курсу «Продажі та комунікації» (№88407220, Освітній хаб м. Києва, 4 січня 2020 р., 14 год).
 6. Сертифікат про завершення курсу «Онлайн-безпека для дітей» (Міністерство цифрових трансформацій України, 23.01.2020 р.)
 7. Сертифікат про участь у Цифровій майстерності з інформаційної безпеки в рамках заходу «Цифрова година» (ТОВ «Академія цифрового розвитку», 11.02.2020, 2 год).
 8. Сертифікат учасниці вебінару «Психологічний портрет літературного героя» (Онлайн-школа «Методичні родзинки сучасного уроку», 03.2020, 2 год).
 9. Сертифікат про участь в інтернет-конференції «Українська мова та література: ідеї та досвід викладання» (ТОВ «На урок», 04.2020, 8 год).
 10. Сертифікат про участь у вебінарі «Синергія формального та неформального навчання» (ГС «Освіторія», 04.2020, 2 год).
 11. Сертифікат про завершення онлайн-курсу «Ефективні презентації» (квітень, 2020).
 12. Сертифікат про участь у вебінарі-тренінгу «Проведення підсумків дистанційного навчання в Microsoft Teams» («Учительська платформа», 15.05.2020, 2 год).
 13. Сертифікат про участь у ХІІІ Всеукраїнському онлайн-фестивалі «Щасливий бути вчителем» (ГО «Асоціація коучів і фасилітаторів освіти», 13.06.2020 р., 8 год).
 14. Сертифікат про участь у ХІ Всеукраїнському онлайн-фестивалі «Щасливий бути вчителем» (ГО «Асоціація коучів і фасилітаторів освіти», 11-12.04.2020 р., 16 год).
 15. Сертифікат про участь у встановленні Рекорду України «Наймасовіша онлайн-конференція для освітян» (18.04.2020).
 16. Посвідка про участь в «Антикризовому національному онлайн-EdCamp 2020» (ГО «ЕдКемп Україна», 13-17.04.2020, 17 год).
 17. Сертифікат про участь у вебінарі «Організація дистанційного навчання. Дієві поради» (ГС «Освіторія», 04.2020, 2 год).
 18. Сертифікат про участь в «Онлайн-толоці EdCamp: для розуму і серця #1. Підсумки навчального року і завдання на літо» (ГО «ЕдКемп Україна», 06.2020 р., 4,5 год).
 19. Посвідка про участь в «Онлайн-толоці EdCamp: для розуму і серця #2. Перезавантаження: зміст і форма» (ГО «ЕдКемп Україна», 07.2020 р., 4 год).
 20. Сертифікат про участь в «Онлайн-круїзі на лайнері від «Академія цифрового розвитку» (ТОВ «Академія цифрового розвитку», 07.2020 р., 4 год)
 21. Сертифікат про участь у вебінарі «Використання Google Meet в освітній діяльності» (ТОВ «Академія цифрового розвитку», 06.2020, 2 год).
 22. Сертифікат про участь у вебінарі «ZOOM у дистанційному освітньому процесі» (Цифрове видавництво «МСFR», 10.04.2020, 1 год).
 23. Сертифікат про участь у вебінарі «Самооцінювання освітніх і управлінських процесів закладу загальної середньої освіти» (Цифрове видавництво «МСFR», 07.05.2020, 1 год).
 24. Сертифікат про участь у вебінарі «Джерела фінансування ЗДО: що маємо і чого очікуємо» (Цифрове видавництво «МСFR», 19.05.2020, 1 год).
 25. Сертифікат про участь у вебінарі «Освіта у смартфоні, або Переваги онлайн-навчання для медсестер» (Цифрове видавництво «МСFR», 19.05.2020, 1 год).
 26. Сертифікат про участь у вебінарі «Як полегшити підготовку до ЗНО з допомогою візуалізації?»  (Видавнича група «Основа», 04.2020, 2 год).
 27. Сертифікат про участь у вебінарі «Проєктний менеджент як невід’ємна складова сучасної освіти» (24.04.20).
 28. Сертифікат про результати глобального тестування на Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності(високий рівень) (Міністерство цифрової трансформації України, 01.2020).
 29. Сертифікат про проходження онлайн-курсу «Цифрова грамотність державних службовців 1.0 на базі інструментів Google» (Міністерство цифрових трансформацій України, 02.04.2020, 2 год).
 30. Сертифікат про участь у вебінарі «Креативний контент для дистанційного навчання» (ГС «Освіторія», 03.2020, 2 год).
 31. Сертифікат про участь у вебінарі «Ефективний зоротний зв’язок онлайн: правила та інструменти» (ГС «Освіторія», 03.2020, 2 год).
 32. Сертифікат про участь в інтернет-конференції «Мислення логічне, креативне, критичне» (ТОВ «На урок», 04.2020, 10 год).
 33. Сертифікат про проходження очно-дистанційного курсу «Як організувати та провести вебінар. Секрети успішних спікерів» (ТОВ «Академія інноваційного розвитку освіти», 02.2020, 30 год).
 34. Сертифікат про участь у вебінарі «Розвиток емоційного інтелекту. Як керувати емоціями?» (27.04.2020, 2 год).
 35. Сертифікат про участь у вебінарі «Створення інтерактивних робочих аркушів на платформі Wizer та Classkіck» (ТОВ «Всеосвіта», 04.2020, 2 год).
 36. Сертифікат про участь у вебінарі «Інтернет-олімпіади як інструмент урізноманітнення освітнього процесу» (ТОВ «Всеосвіта», 04.2020, 2 год).
 37. Сертифікат про участь у вебінарі «Онлайн-тести як інструменти перевірки знань в умовах дистанційного та стаціонарного навчання» (ТОВ «Всеосвіта», 05.2020, 2 год).
 38. Сертифікат про участь у вебінарі-тренінгу «Інноваційні інструменти оцінювання якості освіти в школі» («Учительська платформа», 28.04.2020, 2 год).
 39. Сертифікат про участь у вебінарі-тренінгу «Інструменти Microsoft Education для дистанційного навчання» («Учительська платформа», 15.04.2020, 2 год).
 40. Сертифікат про участь у вебінарі «Креативність і освіта: новий погляд і нові можливості» (Видавнича група «Основа», 15.12.2020, 2 год).
 41. Сертифікат учасниці вебінару «Оцінювання навчання: VS оцінювання для навчання» (ГС «Освіторія», 06.05.2020, 2 год).

2021 р.

 1. Сертифікат про участь у вебінарі «Цифровiiнструменти Google для органiзацii ефективного зворотнього зв’язку мiж учасниками освiтнього процесу пiд час дистанцiйного навчання» (ТОВ «Академія цифрового розвитку», 08.01.2021, 2 год).
 2. Сертифікат про участь як спікерки в онлайн-марафоні «Сучасні стратегії формувального оцінювання» – «Оцінювання учнів по-сучасному в реальному та віртуальному освітньому середовищі (Ромни, Центр професійного розвитку педагогічних працівників Роменської міської ради Сумської області, 18 травня 2021 р., 10 год).
 3. Сертифікат про участь як спікерки в методичному об’єднанні викладачів філологічних дисциплін ВСП ПФК НУК імені адмірала Макарова «Ефективність сучасних підходів у процесі викладання філологічних дисциплін» (Первомайськ, ВП «Первомайський фаховий коледж НУК імені адмірала Макарова, 20 травня 2021 р., 6 год).
 4. Посвідка про участь у Міжнародному триетапному підвищення кваліфікації педпрацівників «ЕдМандри Швеція: вивчення та впровадження через інструмент амбасади шведського освітнього досвіду» (ГО «ЕдКемп Україна», 04.2021 – 01.06.2021 р.).
 5. Сертифікат про участь у тренінгу «Технології та цифрові навички у діяльності сучасного педагога» (ТОВ «Навігатор систем», 15 квітня 2021 р., 2 год).
 6. Посвідка про участь в онлайн-толоці EdCamp Ukraine (2021).
 7. Сертифікат про участь в онлайн-тренінгу «Розвиток ресурсів особистості в умовах дистанційного та змішаного навчання»(27-28 березня 2021 р.).
 8. Сертифікат В 2 «Цифрограм для вчителів»(Міністерство цифрової трансформації України, 06.2021).
 9. Посвідка про участь в інтенсивному практико-орієнтованому курсі «Мій освітній стартап»(Харків, ГО «ЕдКемп Україна», 08.21,)
 10. Сертифікат про проходження онлайн-курсу «Мій освітній стартап»(Харків, ГО «ЕдКемп Україна», 08.2021, 120 год).
 11. Участь у Всеукраїнських Грищенківських читаннях (Ніжин, НДУ імені М. Гоголя, 10.2021, 8 год).
 12. Диплом «Знаю! Умію! Розмовляю!» (Нікопольська гімназія №11).
 13. Участь в онлайн-форумі «Розвиток креативних індустрій»(04.11.21).
 14. Сертифікат спікерки вебінару «Галерея нових онлайн-ресурсів для організації ефективного дистанційного навчання» (ОЦ «Школа успіху», 15.01.21, 30 год).
 15. Сертифікат спікерки вебінару «Оцінювання учнів по-сучасному в реальному та віртуальному освітньому середовищі» (ОЦ «Школа успіху», 31.01.21, 30 год).
 16. Сертифікат спікерки вебінару «Особливості створення технологічної карти онлайн-уроку» (ОЦ «Школа успіху», 21.02.21, 30 год).
 17. Сертифікат спікерки вебінару «Основи технічного редагування. Секрети створення навчального посібника» (ОЦ «Школа успіху», 28.03.21, 30 год).
 18. Сертифікат спікерки вебінару «Методика використання прикладів із художнього мистецтва (картин, скульптур, фільмів, мультфільмів, пісень) у процесі написання власного висловлення» (04.21, 30 год).
 19. Сертифікат спікерки вебінару «Кейс нових онлайн-ресурсів для сучасного вчителя (створення анімацій, ігор, тестів, презентацій, квестів, опитувань, відеозапису з екрана)» (05.21, 30 год).
 20. Сертифікат спікерки вебінару «Організація командної роботи в онлайн-просторі» (10.10.21, 30 год).
 21. Сертифікат спікерки вебінару «Як створити електронний посібник із PDF-документа» (31.10.21, 30 год).
 22. Сертифікат спікерки вебінару«Як навчити учнів самостійно готуватися до ЗНО з української мови та літератури: методичні рекомендації» (14.12.21, 10 год).
 23. Сертифікат спікерки вебінару«Дистанційна підготовка учнів до предметних олімпіад, захисту МАН, ЗНО, ДПА» (05.12.21, 30 год).
 24. Сертифікат авторки онлайн-проєкту «Створення колективного посібника «Знай українську! (сучасний підхід у підготовці до ЗНО)» (24 березня 2021 р., 120 год).
 25. Сертифікат авторки онлайн-проєкту та співавторки посібника «Створення колективного посібника «Пізнай мистецтво художнього слова! (сучасний підхід у підготовці до ЗНО)» (26 серпня 2021 р., 120 год).
 26. Сертифікат учасниці онлайн-форуму «Розвиток креативних індустрій» (ВГО «Українська асоціація фахівців з інформаційних технологій», 04.11.2021, 6 год).
 27. Сертифікат учасниці ХХ Міжнародних педагогічних читань «Як любити дітей» (Тбілісі, 4-5 грудня 2021 р.).
 28. Сертифікат спікерки  на Магістральній мініEdCamp Chernihiv «Баланс у житті педагога» (04.12.21).
 29. Сертифікат учасниці круглого столу «Педагог якісної школи. Який він?»(Управління Державної служби якості освіти в Чернігівській області, 10.11.21).
 30. Сертифікат учасниці вебінару Ірини Сокол “Запис власних відео для уроків” (10.12.21, 4 год) .
 31. Сертифікат учасниці “Онлайн-толоки EdCamp Ukraine: для розуму і серця (№ 5, 2021 р.). Гідність, права, здоров’я у Новій українській школі” (27.11.21, 7 год).
 32. Участь у Національному EdCamp для радості «Тримай п’ять, освіто!»» (ГО «ЕдКемп Україна», 29.12.21, 60 год).
 33. Сертифікат півфіналістки «Global Teacher Prize Ukraine – 2021» (серпень 2021).
 34. Подяка від Українського інституту розвитку освіти МОН України та ГО «ЕдКемп Україна» за особистий внесок та пропозиції щодо розвитку та успішного функціонування першого в Україні програмного продукту, призначеного для цифрової та інформаційно-технічної підтримки процесу підвищення кваліфікації педагогічних працівників /-иць відповідно до чинних вимог законодавства у галузі освіти України (Київ-Харків, «Український інститут розвитку освіти» МОН України та ГО «ЕдКемп Україна», 01.06.2021).
 35. Диплом фіналістки Всеукраїнської премії «Герої малого бізнесу» (08.08.2021).
 36. Подяка за партнерський / експертний внесок в організацію ППК (не) конференції minіEdCamp Chernihiv «Баланс у житті педагога» (Чернігів, 25.09.2021).
 37. Диплом учасниці V Загальноукраїнського конкурсу кращих проєктів у сфері освіти дорослих (Київ, Українська асоціація освіти дорослих, 2021 р.).
 38. Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір «Пізнай мистецтво художнього слова!» (сучасний підхід у підготовці до ЗНО)” (Український інститут інтелектуальної власності, № 110208 від 13.12.2021 р.).У